ЈА МАЧЕЛЕ ПРЕД СМРТТА: Неподвижна баба пронајдена мртва со два убоди од нож

Loading...

Во центарот на Крагуевац во својот стан пронјадена е мртва 65-годишната Љ.П.Како што пренесоа српските портали, на нејзиниот врат имало два убода од нож. Телото на несреќната жена било потполно неподвижно и ја пронашол поштарот вчера околу 14 часот, каде низ отворена врата ја видел ужасната глетка. 
Полцијата вели дека 65-годишната Љ. П. се мачела до смрт. Таа живеала сама, но имала негувателки кои се грижеле за неа.
Телото е предадено на обдукција, полицијата трага по сторителите.Како што пренесоа српските

loading...
Loading...