Ја потсетил Џенифер Лопез како изгледала пред 17 години

Loading...

Џенифер Лопез гостувала во „The Tonight Show“ и во таа прилика водителот и прикажал снимка од нејзиното прво гостување во шоуто пред 17 години. Во текот на гостувањето во „The Tonight“ шоуто, водителот ја потсетил пејачката и актерка Џенифер Лопез на тоа како изгледала пред 17 години, кога прв пат гостувала во неговото шоу.
Неговиот потег ја изненади Џенифер, кога и го спомена тоа, така што таа го прекри лицето и рече: „Што?“
Во шоуто била емитувана снимка од нејзиното прво гостување по повод промовирање на филмот „Селена“.
Водителот го коментирал и нејзиниот изглед, велејќи дека сите од тој филм остареле освен неа.
Погледнете ја реакцијата на Џенифер Лопез:
 
Во текот на гостувањето во „The Tonight“ шоуто, водителот ја потсетил пејачката и актерка Џенифер Лопез на тоа како изгледала пред 17 г

loading...
Loading...