Ја прегазил со автомобилот и избегал- Еве што се случило со девојката!

Уште една страотна сообраќајна несреќа ја потресе Србија деновиве. 25-годишна девојка вчера била прегазена од несовесен возач на пешачки премин.Девојката била итно пренесена во болница со возило на Брзата помош, каде што лекарите успеале да ја реанимираат.
Несовесниот возач по она што го направил избегал од местото на настанот. Полицијата трага по него.Девојката била итно пренесена во болница со возило на Брзата помош, каде што лекарите успеале да ја реанимираат.
Несовесниот возач по она ш

Пронајдете не на следниве мрежи: