Јас бев заљубен, а таа БЕЛОСВЕТСКА КУ*ВА!

Loading...

Момчето што силно си ја љубеше девојката….Така отприлика би требало да гласи насловот на приказнава али дотичната не е веќе вредна за таков наслов, па горенаведениот и прилега.Беше млад и наивен дечко. Многу заљубен во својата најубава девојка и беше она време кога бакнежите му го превртуваа стомакот од возбуда. Едвај го чекаше новиот ден да и каже некоја нова шега за она да се насмее, да го види сјајот во нејзините очи. Да ги види бисерните заби на нејзината насмевка. Љубов. Тоа ќе да беше. Повеќе од две години засолнет во едни прегратки за кои мислеше дека се единствени. Со средношколски џепарац и рибање лигави чаши и шољи по гратските локали го крпеше својот денар за да може денот да го подели со својата највредна и најсакана. Таа работеше во една фирма за недвижности и еден ден беше да ја собере и да ја пребаци  до дома.
Нејзината постара колешка го здогледа момчето како да е нејзин постар син и реши да му ги отвори очите дека неговата љубена девојка и нејзиниот директор секој ден за кафе пауза денгубат по саат два по скопските хотели и дека често за викендите одат до  Белград, Нови Сад….Деловна придружба, прикриена проституција. Тогаш момакот почна да ги конта оние скапи парчиња гардероба кои се лепат на нејзината мазна кожа.
Го загуби тлото а горка кнедла му застана на грлото. Машката солза се бореше со него да излезе надвор, но успеа да ја потисне навнатре. Таа влезе во неговата кола и без да изусатат збор заминаа дома.
Вечерта тој спиеше кај неа и во сред ноќ стана да го провери нејзиниот пасош. Во него беа наштанцани печатите од граничните премини Табановце и Блаце со датуми за кој тој беше убеден дека неговата љубена е во читална и припрема испити за на факултет. Штанцани печати на смрдловото парче хартија и штанцани еба*ини на уште посмрдливата девојачка кожа. За мирисот на нејзината душа не сакаше веќе да размуслува. Скапи хотели, вијагри, истурени вина по расните цицки и еден заљубен клошар која ја идеализирал својата талентирана ку*ва.За последен пат ја погледна со полни очи и реши да ја избрише од живите!
Припреми романтична вечера во својот дом, со многу свеќи и расфрлани рози по подот. Вечераа, пиеја и водеа љубов цела ноќ. Таа вечер ја земаше брутално кон себе и со презир го изговараше нејзиното име. Ја земаше во своите раце како клиент што ја зема својата проститука. Без желба да ја бакне, едноставно со нагон да ја извалка и сексуално да ја понижи. Ја кинеше како разбеснет волк и го правеше она што никогаш не сакал да и го прави. Ја сметаше за чиста и честита девојка а сега имаше во раце една скапа и елитна ороспија! Завршија а на нејзиниот очен капак висеше залепена густа бљуткава материја. Не можеше да го отвори окото а меѓу своите цицки доби мочани 100 денари. 100 денари наплата за секс од својот љубен и убиен!

ПОВЕЛИ, ЗА ОВАА ВЕЧЕР ИМАМ ТОЛКУ, А И ДА ИМАМ ПОВЕЌЕ НЕ ВРЕДИШ!- по што женска шамарчина опали на неговото лице…ЗНАМ ЗАШТО СЕ ЛУТИШ СРЕЌО….НЕ МОЖАМ ДА ТИ ПЛАТАМ КОЛКУ ОНОЈ ТВОЈ ДИРЕКТОР! И го фрли пасошот и парите во лице…..Запали цигара на прозорот кога конечно машката солза успеа да излезе нанадвор и да се стркала по телото кое му мирисаше не нејзиниот Шанел 5. Отиде убаво да се истушира и да почне конечно да ја вади од себе. Знаеше дека е тоа ужасно долг и болен процес.
По десет години, момчето, сега веќе оженет и татко на две деца повторно ја сретна својата бивша убавица. Она сама и убиена од животот, он пробисвет управувач на многу други животи. Нејзините другарки мажени по странство а таа изгубена и на погрешен животен колосек. УБАВИ ТИ СЕ ДЕЦАТА, ЛИЧАТ НА ТЕБЕ- го почести кога го виде дисплејот на неговиот мобилен телефон
Ја однесе на пијачка, дрмнаа по некој шток и со муабетот ја врати во времето кога силно ја љубеше. Ја однесе со автомобилот во темната планина и набрзо ја имаше целата гола пред себе како некогаш. Една одвратна и расипана жена лежеше под неговите раце. Ја пољуби еднаш силно и на увцето и шепна: ОТСЕКОГАШ БЕШЕ ЕДНА ОБИЧНА КУРВА! НЕКОГАШ ГИ ЕБЕШЕ БОГАТИТЕ ДИРЕКТОРИ А СЕГА МУ РИПАШ У СКУТ НА ЖЕНЕТ ЧОВЕК!!!И го врати оној очаен шамар од пред 10 години по што малата во солзи и грч ја нафрли на себе облеката.
Младичот беше полн со себе а на неговото радио во кола одеше жестокиот и неповторилив РАМШТАЈН. Ова не беше никаква одмазда. Беше обичен курташак, една обична машка заебанција помешана со гнев, сатира, цинизам и одмазда. Ја доби у три сета. Го загуби само првиот а другите два ги зема со по 6-0!
 
НАПИША: БУЛЕВАРКО- вистинит настан случен во далечната 2002, довршен во 2012 🙂
 Беше млад и наивен дечко. Многу заљубен во својата најубава девојка и беше она време кога бакнежите му го превртуваа стомакот од возбуда. Едвај го

loading...
Loading...