Јована роди близначки, Жељко откри како ќе се викаат

Loading...

Водителката Јована Јоксимовиќ се породи синоќа, непосредно по полноќ во Белград и на свет донесе близначки.
 Јована и Жељко го имаат синот Коста кој има 3,5 години, а на малечкиот сега друштво ќе му прават две сестри.
Гордиот татко за новите членови во семејството се пофали на социјалните мрежи и откри како ќе се викаат:
-Светот од денес е побогат за две девојчиња, Ана и Срна. Добредојдовте драги наши принцези- напиша Жељко на Твитер, по што доби честитки од фановите.
Јована и Жељко го имаат синот Коста кој има 3,5 години, а на малечкиот сега друштво ќе му прават две сестри.
Гордиот татко за новите членов

loading...