Јована во шок: Се разведовме затоа што е хомосексуалец и ме тепаше

Loading...

Познатата манекенка и мисица Јована Николиќ, која по учеството во реалното шоу „Фарма“ се омажи со Даниел Алибабиќ откри шокантни детали од нивниот брак кој траеше само три месеци. Јована се разведува од црногорскиот пејач затоа што секојдневно ја тепал. Таа за српските медиуми откри и дека познатиот пејач е хомосексуалец.
– Јас никогаш не бев трудна, ниту можев да бидам, затоа што Данијел и јас сме немале односи повеќе од два месеци. Точно е она што се зборуваше и пишуваше дека е хомосексуалец. Од како се доселивме во Белград тој не ме забележуваше, секогаш имаше обврски и излегуваше со друштвото, изјавила Јована и додала дека тој ја злоставувал.

– Цело време му бев товар. За овие три месеци се доживеав. Физички напад каде Даниел ме давеше и ми се закануваше дека ќе продолжи доколку не му се тргнам од пред очи. Дека не одговара за своите постапки и дека ни сам не знае што е способен да направи. Го користеше вниманието на народот , а јас само му користев да ги испере сите гадни приказни за него. Јас му бев маска за сите негови одиграни претстави, додаде Јована.Јована се разведува од црногорскиот пејач затоа што секојдневно ја тепал. Таа за српските медиуми откри и дека познатиот пејач е хомосексуалец.

loading...
Loading...