Јувентус го претстави новиот дрес

Јувентус го претстави новиот дресЕвропскиот вицешампион Јувентус го претстави новиот домашен дрес за следната сезона. Дресот е креација на Адидас.

Европскиот вицешампион Јувентус го претстави новиот домашен дрес за следната сезона. Дресот е креација на Адидас.

Пронајдете не на следниве мрежи: