Кајне Вест конечно ја запроси Ким

Loading...

Старлетата и раперот, кои пред некој ден станаа родители, треба да се веначаат во Париз овој септември.
Американскиот хип хопер Кајне Вест, ја запроси својата девојка Ким Кардашијан, само неклоку дена откако таа му роди ќерка. Стралетета тоа го прифатила, а парот треба да се венча во Париз овој септември, пренесува британскиот таблоид „The Sun“
Иако не и дал веренички прстен, Вест на Кардашијан и купил дијамантски прстен вреден 600.000 евра како поклон за роденото дете.
Да потсетиме, во јавноста од пред некое време се кружи информација дека името на ќерката ќе биде Норт Вест.Старлетата и раперот, кои пред некој ден станаа родители, треба да се веначаат во Париз овој септември.

loading...
Loading...