Како изгледаа ѕвездите на доделување на “Греми” наградите – 1 дел

Синока се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитуваат правилата на организаторите.
Погледнете како изгледаа тие на црвениот тепих
Ријана

Џенифер Лопез

Бијонсе

 Тејлор Свифт

 Кејти Пери

 Џон Маер

 Кери Андревуд

 Џастин Тимберлејк

 Адел

 Крис Браун

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Синока се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитув

Пронајдете не на следниве мрежи: