Како изгледаа ѕвездите на доделување на “Греми” наградите – 2 дел

Loading...

Синоќа се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитуваат правилата на организаторите.
Погледнете како изгледаа тие на црвениот тепих
 Карли Реј Џепсен

 Дедмаус5 и Кет Вон Д

 Алиша Кис

 Виз Калифа и Амбер Роуз

 Кели Роланд

 Фан

 Миранда Ламберт

 Мигел

 Соланж Ноулс

 Не-Јо

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Синоќа се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитув

loading...