Како изгледаа ѕвездите на доделување на “Греми” наградите – 3 дел

Синоќа се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитуваат правилата на организаторите.
Погледнете како изгледаа тие на црвениот тепих
 Ашанти

 Никол Кидман и Кејт Урбан

 Готје и Кимбра

 Неш

 Наташа Бедингфилд

 Редфо

 Дрејк

 Џон Леџенд и Криси Теиџен

 Естел

 Шон Пол

 Елел Кул Џеј

 Кели Озборн

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Синоќа се одржа 55-тото доделување на престижните “Греми” музички награди. Но, некои од ѕвездите одлучија да не ги почитув

Пронајдете не на следниве мрежи: