Канје Вест: „Не сакам мојата ќерка да учествува во реално шоу!“

Loading...

Познатиот рапер Канје Вест не сака неговата седуммесечна ќерка Норт да учествува во реалното шоу на нејзината мајка Ким Кардашијан. Според пишувањата на порталот „RedarOnline“ гледаноста на реаолното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ е се помала, па режисерот Рајан Сикрест се досетил дека појавувањето на малата Норт би можело да го врати шоуто во живот.

„Ким нема ништо против бебето Норт да се појави во реалното шоу, а и мисли дека нејзините фанови би сакале да го видат нејзиниот однос со ќерката и како таа се снашла во улогата на мајка“ – рекол Рајан за „RadarOnline“.
Сепак нејзиниот сопруг Канје Вест не го дели истото мислење. Имено, Канје не сака нивната ќерка да учествува во такво реално шоу, рекол изворот близок на раперот за горе наведениот портал. Според пишувањата на порталот „RedarOnline“ гледаноста на реаолното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ е се помала, па р

loading...
Loading...