Карлеуша гола во када и без грам шминка „растури“ на хитовите на Брена и Бекута!

Марија Шерифовиќ покрена нов тренд на естрадата. Станува збор за тн. предизвик „Пеење во тоалет“.Евровизиската победничка ја номинирала Лепа Брена, а фолк дивата истиот предизвик ѝ го поставила на Јелена Карлеуша.
Гола во када со пена, без грам шминка, Јелена примила бројни комплименти за природниот изглед.
Тука не е крај на приказната, бидејќи вистинското воодушевување настанало откако фановите ја слушнале како пее.
Погледнете сами:
Евровизиската победничка ја номинирала Лепа Брена, а фолк дивата истиот предизвик ѝ го поставила на Јелена Карлеуша.
Гола во када со пена,

Пронајдете не на следниве мрежи: