ЌЕ ГОРИ ВО ПЕКОЛОТ: Татко го фрлил бебето од третиот кат!

Утринава осамна веста дека женско бебенце кое е старо само 15 дена, околу 5 часот било фрлено од балкон, од страна на неговиот татко.Во момент на нервно растројство таткото си го фрлил штотуку роденото бебе низ прозорец.
Лекарите можеле само да констатираат смрт. Во домот на улицата Дриничиќева на Стар град се одвивала вистинска драма.
За да го совладаат бесниот татко (36), на местото на настанот биле повикани неколку полициски патроли. Таткото-убиец е префрлен во психијатриска болница.Во момент на нервно растројство таткото си го фрлил штотуку роденото бебе низ прозорец.
Лекарите можеле само да констатираат смрт. Во домот

Пронајдете не на следниве мрежи: