ЌЕ ВЕ ИЗЛУДАТ: Еве кој хороскопски знак доминира во ОРАЛНИОТ СЕКС

Loading...

Јасно е дека не можеме да процениме нечија сексуална вештина само на онова на хороскопскиот знак, но од друга страна, тој донекаде може да ни укаже на тоа што може да очекуваме кога ќе се најдеме во спалната соба.Овен
Овнот е едноставно ужасен во оралниот секс. Едноставно не е во состојба да ве обожава повеќе од 30 секунди. За нив оралниот секс е како трка и сакаат да имаат најбрзо бреме и победе, до душа, оваа своја мана ја надоместуваат со нежни допири.
Бик
Ниту Бикот не може да се нарече орален мајстор. Тој сака сензуалност во сексот па оралниот секс не му е толку важен. Ова е прилично изненадувачки со оглед на тоа дека биковите би требало да бидат 100 отсто сензуални.
Близнаци
Близнаците се прави маѓионичари кога е во прашање оралниот секс. Откако тие ќе завршат, во мислите ќе продолжат да треперат уште неколку дена на самата помисла на она што им го приредиле. Исто е и со девојките. Тие обожаваат да даваат орален секс.

 Рак
Не можеме да кажеме дека се најдобри, но се одлични, а многупати тоа зависи и од нивното расположение. Во зависност од расположението, Ракот едниот ден ќе ве доведе до лудило, а друиот ќе посака се да се заврши што побрзо.
Лав
Доволно е да видите што прават лавовите во дивината и ќе добиете јасна слика за тоа што ќе се случи во спалната соба кога ќе ја ангажира својата вилица. Ова се однесува и на машките и на женските припадници на знакт. Со Лавот задоволството ви е загарантирано.
Девица
Ова е уште еден озбилен знак. Девицата дефинитивно знае што работи таму долу. Не мора дури ниту да ве сака, ниту да и се допаѓате, таа едноставно ужива да вежба.

 Вага
Вагата е многу тешко да ја задоволите бидејќи и е потребно да чувствува одредена поврзаност со личноста. Не велиме дека се лоши во оралниот секс, но тој не им е на листата на приоритети ако не постојат емоции.
Скорпија
Скорпијата како да заработува за живот преку орален секс. Некои се значително подобри од други, но тоа е само затоа што имаат повеќе пракса, но најважно е што дефинитивно знаат што да прават.
Стрелец
Стрелецот не е толку воодушевен од орален секс ако не е он тој кој го прима, но во случај да се чувствува великодушно, нема да имате никакви примедби за неговата изведба.

 Јарец
Јарците е најдобро да ги избегнувате ако не сте издржливи бидејќи од една обична и здодевна личност, ќе се претворат во вистински ѕвер кој точно знае што сакате и што ви е потребно за да експлодирате од задоволство и се може да трае со часови.
Водолија
Водолиите се можеби најлош знак кога оралниот секс е во прашање. Исклучително се себични и штом се спуштат долу, веќе размислуваат на тоа дека им дошол редот и на нив.
Риби
Рибите понекогаш можат пријатно да ве изненадат, но тоа е ретко. Навистина е потребно да бидат добро расположени за да ви овозможат уживање, бидејќи во спротивно може да се случи да не дојде ниту до секс.Овен
Овнот е едноставно ужасен во оралниот секс. Едноставно не е во состојба да ве обожава повеќе од 30 секунди. За нив ор

loading...