Кејт Мидлтон е повторно бремена!

Loading...

Британските медиуми пренесуваат дека е потврдена втората бременост на војвотката од Кембриџ.Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон чекаат второ дете.
Британските медиуми пренесуваат дека е потврдена втората бременост на војвотката од Кембриџ.Британските медиуми пренесуваат дека е потврдена втората бременост на војвотката од Кембриџ.
Кралската двојка го има синот Џорџ кој се роди на 22 јули минатата година.Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон чекаат второ дете.
Британските медиуми пренесуваат дека е потврдена втората бременост на во

loading...
Loading...