Ќерката на Цеца изгледа како принцеза во венчаница!

Ќе се согласите  дека е прекрасна.Ќерката на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, објавила фотографија од детството на која е  во венчаница. Под сликата на Инстаграм осамнаа коментари во кои пишува дека Анастаија е преслатка и  дека изгледа како принцеза.
Ќерката на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, објавила фотографија од детството на која е  во венчаница. Под сликата

Пронајдете не на следниве мрежи: