Ќерката на Синди Крафорд изгледа совршено

Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд, наполни само 16 години, а веќе изгледа прекрасно и ги следи стапките на нејзината мајка.Малолетната убавица, го покажа своето совршено тело и сите ги остави без зборови.
Во саботата, по повод нејзиниот роденден тие отидоа на вечера, а двете изгледаа прекрасно.
Во неделата пак, таа излегла со близок круг на пријатели и нејзиниот брат во Малибу за да го одбележи својот роденден.

 Малолетната убавица, го покажа своето совршено тело и сите ги остави без зборови.
Во саботата, по повод нејзиниот роденден тие отидоа на ве

Пронајдете не на следниве мрежи: