Ким Кардашијан и Канје Вест на одмор во Бразил

Loading...

Ким Кардашијан и Канје Вест овие денови одмараат во Рио де Женеиро. Популарниот пар, кој моментално го чека своето прво дете се забавува во овој град, а судејќи по фотографиите кои се појавиле на интернет, тие двајцата се однесуваат како вистински туристи.

За разлика од другите познати личности, кои често се кријат од папараците, Ким и Канје ги прошетале сите туристички дестинации на градот, вклучувајќи го и споменикот на Исус, каде се фотографирале во иста поза.

Ким неодамна од судот побара да се разведе по брза постапка, за да се породи како слободна жена.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ким Кардашијан и Канје Вест овие денови одмараат во Рио де Женеиро. Популарниот пар, кој моментално го чека своето прво дете се забавува во овој гр

loading...