Кога хороскопските знаци ГИ ОСТАВААТ своите партнери?

Loading...

Постојат работи кои одредени знаци едноставно не можат да ги поминат туку-така. Има и такви кон кои не можат да се придржуваат. И тие стануваат главна причина за разделба со нивниот партнер.Прочитајте кога хороскопските знаци го оставаат својот партнер.
Овен: Кога е принуден да се покорува!
Бик: Кога ќе биде понижен јавно (пред пријатели).
Близнаци: Кога ќе им стане досадно.
Рак: Никогаш!
Лав: Кога ќе престанеш да се однесуваш со него како кон “господар”.
Девица: Кога често и се даваат поводи за љубомора.
Вага: Кога ќе се вљубат во друг/а.
Шкорпија: Кога сексот ќе престане да биде возбудлив.
Стрелец: Кога ќе почне да биде болно љубоморен.
Јарец: Кога партнерот ќе почне да се однесува немарно кон врската.
Водолија: Да те остави ли? Па тој никогаш не бил твој!
Риби: Кога ќе престане да се чувствува сакана и значајна.Прочитајте кога хороскопските знаци го оставаат својот партнер.
Овен: Кога е принуден да се покорува!
Бик

loading...
Loading...