Кои се вашите среќни денови за оваа недела 04.03.13-10.03.13

Loading...

Овен
Спремни сте за нови акции. На 5-ти,7-ми и 9-ти ќе имате можност да остварите максимални резултати и да го наметнете вашиот стил на игра.  Позитивно ќе ви влијаат непарните броеви. Избегнувајте ривалски односи на 4-ти и 8-ми март.
Бик
Имате големи амбиции но потребен ви е добар план да ги остварите своите цели.  Добивка е можна на 6-ти, 8-ми и 10-ти март. Бидете внимателни но и избегнувајте ја варијантата „се или ништо“ на 5-ти и 7-ми март.
Близнаци
За добри резултати првенствено треба да имате добра стратегија. Одлучете се за проверена комбинација. Добивката доаѓа од правилна проценка на  можностите на : 4-ти, 5-ти и 7-ми март. Нема потреба да ја предизвикувате вашата среќа на 6-ти и 10-ти март.
Рак
Постојат многу можности но успехот се крие во само една од нив. Проверете дали ви се добитни следниве броеви: 4,10,22,35,44,53,62, и 71. Вашите среќни денови се 4-ти, 8-ми и 10-ти. Црвената боја позитивно ќе ви влијае. Внимавајте на 5-ти и 7-ми март.
Лав
Сочувајте ја концентрацијата па ќе видите дека се е можно под влијание на факторот среќа на 5-ти, 7-ми и 10-ти март. Важно е да се повлечете во критичните моменти и да ги сочувате своите интереси на 6-ти и 8-ми март.
Девица
Се наоѓате во променлива психо-физичка форма. Внимавајте на изненадувањата. Важно е да се најдете на вистинското место во вистинското време на 6-ти, 8-ми и 10-ти март. Избегнувајте црно-црвени комбинации но и конфликти на 7-ми и 9-ти март.
Вага
На вам е да направите селекција при избор на целите, бидејќи не е дозволено да направите се што сакате. Усогласете ги своите желби и можности на 5-ти,7-ми и 9-ти март. Доколку некој ви пречи сочувајте ја дистанцата со него на 6-ти и 8-ми март.
Шкорпија
Имате извонредна визија, направете добар распоред и послушајте го својот внатрешен импулс. Насочете се кон главната премија на 4-ти, 8-ми и 10-ти. Потрудете се да бидете внимателни за работите да не излезат од контрола на 7-ми и 9-ти март.
Стрелец
Понекогаш желбата за личен триумф може да предизвика добра акција но да донесе погрешно решение. Употребете ја успешната формула на 5-ти, 7-ми и 9-ти март.  Посветете внимание на непланирани средби со: Шкорпија, Близнаци, Стрелец и Водолија на 4-ти и 9-ти март.
Јарец
Делувате многу самоуверено. Направете се што е множно да ги остварите своите цели на 6-ти, 8-ми и 10-ти март.По потреба потпрете се на своите скриени адулти. Внимавајте на 5-ти и 9-ти март.
Водолија
Заинтересирани сте за некои предизвикувачки ситуации. Важно е правилно да ги согледате своите можности на 5-ти, 7-ми и 9-ти март. Белата боја ви носи среќа. Немојте да дозволите други да ви влијаат на изборот на 8-ми и 10-ти март.
Риби
Ве следи сплет на среќни околности. Се  е можно кога се наоѓате под позитивни планетарни влијанија на 4-ти, 8-ми и 10-март. Позитивно влијание на парните броеви. Зона на ризик е можна на 5-ти и 9-ти март.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Овен
Спремни сте за нови акции. На 5-ти,7-ми и 9-ти ќе имате мож

loading...