Кој ќе биде кум на бебето на Ким Кардашијан?

Loading...

Деновиве Ким Кардашијан е доста актуелна во медиумите поради донесувањето на својата ќеркичка на овој свет. 
Не поминаа ни седум дена од нејзиното породување, а веќе се зборува за потенцијалните кумови на нејзината ќерка. 
На листата на потенцијалните кумови се наоѓаат Бијонсе и Џеј Зи кои се доста често во друштвото на Канје Вест и Ким, а општо познато е дека двајцата рапери се најдобри другари веќе неколку години. 
Другата опција за кумови на детето на Ким и Канје е најдобријот другар на Ким, Џонатан Чебрану. 
Дали Ким и Канје ќе ја прошират оваа листа и ќе ги одредат новите кумови на малата ќеркичка останува да видиме. Деновиве Ким Кардашијан е доста актуелна во медиумите поради донесувањето на својата ќеркичка на овој свет. 

loading...
Loading...