Која ќе биде специјалната гостинка во вторник на X фактор?

Loading...

Интересна гостинка на Х-фаторЛорен, победничката на Евросонг, на следните елиминации ќе настипа на шоуто Икс-Фактор. Како што јавуваат српските медиуми, интересно е тоа што таа настапува во шоу каде еден од членовите на жирито е познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ, кого минатата година таа го победи на Евросонгот.
Како што дознава српскиот Курир, Лорен во понеделник пристигнува во Србија, а веќе во вторник ќе настапи на Икс-Фактор.
Пејачката нема долго да се задржи во Србија поради работните ангажмани.Лорен, победничката на Евросонг, на следните елиминации ќе настипа на шоуто Икс-Фактор. Како што јавуваат српските медиуми, интересно е тоа што таа

loading...
Loading...