Која сексапилна пејачка ќе настапува во утрешното издание на X фактор?

Loading...

Пејачката новиот сингл “Најгора” премиерно ќе го објави утре вечер во “X фактор” а по тој повод ја објави и оваа фотографија.Во ревијалниот дел на утрешното издание на „X фактор“ ќе гостува српската пејачка Наташа Беквалац, која примиерно ќе ја изведе нејзината нова песна „Најгора“. Во ревијалниот дел на утрешното издание на „X фактор“ ќе гостува српската пејачка Наташа Беквалац, која примиерно ќе ја изведе нејзинат

loading...
Loading...