Комплекси од средно школо

Loading...

Нејзиното лице се појавува на насловните страни на многу популарни светски списанија, а минатата година беше прогласена за “Најзгодна Жена на Земјата според “Maxim”, но верувале или не, Рози Ханигтон-Витли не била од секогаш толку популарна.
Таа ги откри нејзините средношколски комплекси додека се соблекуваше за фотосесијата за јулското издание на магазинот “CQ”  само во бикини костим за капење. “Во средно училиште го имав прекарот “уста-ци**а”, а потоа “уста-лосос” бидејќи имав многу мали гради, а големи усни”, открива 24-годишната убавица. 
И покрај овие “комплекси” манекенката вели дека имала убаво детство, се забавувала со своите пријатели и била спортски тип, а целиот нејзин живот се променил кога на 17 години ја прифатила работата како практикант во една агенција за манекенство.
Таа набрзо го привлекла вниманието на директорите на агенцијата, а тие ја “унапредиле” од практикант во манекенка која стана светски познат топ модел.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Нејзиното лице се појавува на насловните страни на многу популарни светски списанија, а минатата година беше прог

loading...