КОСАТА ЌЕ ВИ ПОРАСНЕ ПРЕКУ НОЌ: Со само 3 состојки направете чудотворна маска за раст на косата

Loading...

Потребни се само 3 состојки…Ве мачи тенка и кршлива коса? Не сте единствени! Еве сосема природен начин на својата коса да и подарите грст хранливи честички и да и обезбедите брз раст и густина.
Потребни се само 3 состојки, а тоа се:
-рицинусово масло
-жолчка
– мед
Упатството е во видеото:Ве мачи тенка и кршлива коса? Не сте единствени! Еве сосема природен начин на својата коса да и подарите грст хранливи честички и да и обезбедите б

loading...