КРВ НА СИТЕ СТРАНИ: Страшна слика по престрелката во еден ноќен клуб!

Рано утрово, четири лица загинаа, а двајца се тешко повредени во оружената престрелка што се случила пред ноќниот клуб „Анте Гранд“ во Тирана.Погледнете во видеото…Погледнете во видеото…

Пронајдете не на следниве мрежи: