Крвав први мај:Избоден со нож поради девојка

Седумнаесет годишниот Л.Ж  го прободел со нож Александар Ристиќ, двајцата се од Србија.
Причината за тоа е кавга околу девојка. До трагедијата дошло на првомајскиот излет. Притоа момците прво физички се пресметале.
-Двете момчиња биле пијани, најпрво се тепале а потоа едното момче извадило нож и го прободело другото во пределот на стомакот нанесувајќи му тешки повреди опасни по живот.
Момчето веднаш е оперирано, а против сторителот е поднесена кривична пријава
Најбизарните барања во предбрачните договориСедумнаесет годишниот Л.Ж  го прободел со нож Александар Ристиќ, двајцата се од Србија.

Пронајдете не на следниве мрежи: