Лепа Брена ја промени бојата на косата

Loading...

Лепа Брена ја промени бојата на косата по 35 години музичка кариера. Од русокоса, стана црвенокоса.Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата.

Видео спотот кој предмалку беше објавен на ЈуТјуб веќе има голем број прегледи
 
Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата.

loading...
Loading...