Лепа Брена поднесе кривична пријава поради…

Лепа Брена реши судски да се пресмета со хакерите кои и ги хакнаа профилите на социјалните мрежи.Тие накратко ги превземаа профилите на Твитер и Инстаграм.
Како што дознава српски „Блиц“, Брена поднела кривична пријава, а за случувањата ќе каже:
 
„Крадењето лични податоци е кривично дело. Се навикнав на шок ситуации. Одма ги побарав надлежните органи во Белград, како и мојата екипа од Гранд. Тоа ќе се реши“.Тие накратко ги превземаа профилите на Твитер и Инстаграм.
Како што дознава српски „Блиц“, Брена поднела кривична пријава, а за

Пронајдете не на следниве мрежи: