Лила објави детали за свадбата

Loading...

Пред извесно време водителката Лила објави фотографии на социјалните мрежи со кои „ја скокотна“ јавноста и ја остави во прашалници: дали водителката навистина ќе се мажи? По неколку објавени фотографии во прегратка на непознат маж, на кој не му се гледа ликот, по објавувањето на фотографии со веренички прстен и невестински фустан, на социјалните мрежи се појави ново изненадување.

Дали е само шега или навистина е така останува да видиме. Нејзиниот пријател Боки 13 објави фотографијата во чиј опис напиша:
„Нека иде живот, само за убаво нека биде… невестата со кумовите на ручек“.По неколку објавени фотографии во прегратка на непознат маж, на кој не му се гледа ликот, по објавувањето на фотографии со веренички прстен и невес

loading...
Loading...