Љубителите на порно филмовите ги открија своите желби

Мила Кунис е таа која се нашла на врвот на листата од славните личности. Имено, Мила, љубителите на порно филмовите најмногу би сакале да ја видат токму во овие филмови за возрасни.
Истражувањето го спровеле XCritic.com  и Vivid Entertainment. Резултатите од истражувањето се следни:
Мила Кунис се наоѓа на врвот од листата со 38 % од гласовите. На второ место е Џенифер Лоренс со 23 % од гласовите. Остатнатите кои се нашле на листата се Софија Вергана која се здобила со 15 % од гласовите и Селена Гомез која добила 10 % од гласовите на испитаниците.
Која според вас е прва на листата со желби? Ила сепак, вие не сте големи обожаватели на филмовите за возрасни?Мила Кунис е таа која се нашла на врвот на листата од славните личности. Имено, Мила, љубителите на порно филмовите најмногу би сакале да ја видат

Пронајдете не на следниве мрежи: