Љубовен неделен хороскоп 04.11.2013-10.11.2013

Loading...

Љубовен неделен хороскоп…Овен
Ќе имате голема потреба за забава. Ќе бидете склони кон ексцентрично однесување. На вашата сакана личност тоа воопшто нема да и се допадне. Но тоа вас воопшто нема да ве интересира.
Бик
Не губете време размислувајќи за минатото и поранешниот партнер. Гледајте пред себе и во иднината и уживајте во тоа што вам ви се нуди. Биковите кои се во врска ќе бидат многу толерантни кон партнерот.
Близнаци
Ќе бидете задоволни затоа што пред вас е личност која искрено се грижи за вашите желби и потреби. Доколку сте слободни може да очекувате повик за состанок. Ќе ви се допадне тоа што некој е заинтересиран за вас.

 
Рак
Ќе ги занемарите потребите на саканата личност, ладно ќе реагирате на вниманието кое таа ќе ви го пружи. Ако сте слободни едно пријателство може да се претвори во бурна но кратка врска.
Лав
Овие денови емотивно ќе бидете нестабилни па одвојте некое време само за себе. Планирате ноќно излегување, но одложете го и поминете мирна вечера со саканите. Тоа најмногу ќе ве исполни.
Девица
Ќе се чувствувате осамено и напуштено. Кога најмалку ќе се надевате работите ќе се променат затоа не очајувајте. Се ќе дојде на свое место.

 
Вага
Наскоро ќе почувствувате симпатии кон одредена личност. Ќе започнете и врска која на почетокот ќе биде тајна. Па уживајте.
Шкорпија
Потребно ви е одлично да се забавувате и танцувате. Ако некоја личност ви го привлече вниманието препуштете се.
Стрелец
Искористете го шармот кој го поседувате и пријдете и на симпатијата, затоа што големи се шансите да ја прифати вашата покана. Оние кои се во врска ќе имаат проблеми со партнерот.

 
Јарец
Иако тоа не е карактеристично за вас, оваа недела ќе бидете голем фантазер и ќе живеете во вашите соништа. Деновите ќе ви бидат обоени со идеална љубов.
Водолија
Некој од вашите роднини или пријатели сака да ве намести на состанок на слепо, но вие нема да бидете заинтересирани. Соберете сила и енергија и веднаш не одбивајте.
Риби
Деловниот пат ќе ви донесе познанство кое брзо може да прерасне во љубов. Во врска не влегувајте со некои тајни туку бидете искрени само така ќе остварите долгорочна среќа.Овен
Ќе имате голема потреба за забава. Ќе бидете склони кон ексцентрично однесување. На вашата сакана личност тоа воопшто

loading...
Loading...