Љубовен неделен хороскоп 05.09.-11.09.2016

Loading...

Љубовен неделен хороскоп 05.09.-11.09.2016Овен
Работите ќе почнат да се движат со голема брзина за вас во понеделник и вторник, ќе ви се допадне тоа! Работите може да станат сериозни со моменталниот партнер или симпатијата. Вашите планови се остваруваат.
Бик
Нови можности ќе ви се укажат на љубовен план. Романсата многу повеќе ќе ви прија. Ќе ве исполни со позитивни чувства. За викендот ќе ве исполни енергија, која ќе ве направи попривлечни од кога и да е!
Близнаци
На почетокот на неделата ќе имате неверојатно чувство на привлечност и ќе ви донесе успех на љубовен план.  Во втората половина од неделата некој ќе ви помогне. За викенд ќе бидете фокусирани на романтика.

 
Рак
Потрудете се во понеделник и вторник да ги завршите обврските, и да можете да се соочувате со сите предизвици. Во среда можете да отидете на романтично патување.  Некои зацртани цели ќе ги остварите за викендот.
Лав
На самиот почеток на неделата, многу време ќе размислувате за финансиите што малку време ќе имате за саканата особа. Добрите вести пристигнуваат во среда. Тогаш нивото на стрес ќе падне. До крајот на неделата, позитивната енергија ќе расте и љубовта ќе цвета.
Девица
По понеделник и вторник, ќе се чувствувате прекрасно во сопствената кожа. Мали љубовни проблеми ќе продолжат во среда, обидете се да ја повратите самодовербата и за викенд ве очекуваат одлични вести за особата која ви се допаѓа или партнерот.

 
Вага
Фокусирани сте на луѓето околу вас, а не на себеси. Затоа во понеделник и вторник, посветете се на сопствените желби. Средината на неделата, ви носи нови познанства, во петок би можеле да го изненадите партнерот со кратко патување.
Скорпија
Вашиот љубовен живот во понеделник ќе се претвори во нешто особено занимливо и поради тоа, нема да ја симнете насмевката од лицето. Не дозволувајте никој да го наруши вашиот оптимизам. За викенд ќе имате многу причини да бидете посветени на вашата сакана личност.
Стрелец
Са самиот почеток на неделата, решавајте ги љубовните проблеми чекор по чекор. Доколку сте во врска, ќе уживате за викендот. Слободните, ги очекува средба со интересно лице. Викендот е идеален за тоа.

 
Јарец
Од среда до петок, многу ќе размислувате за минатото, но немојте. Не се јавувајте на партнер од минатото. Оваа недела вашата енергија повторно се наоѓа на врвот и ве очекува секси период со партнерот.
Водолија
Не сте баш при себе оваа недела, што може да имате проблеми со партнерот, но не грижете се се е минливо. Вашата импулсивна природа во полна сила е во понеделник и вторник. Средината на неделата имате големи шанси да запознаете нова особа.
Риби
Работите одат кон добро. На средината на неделата ќе бидете фокусирани на финансиите. Тоа е добро, бидејќи ќе ве зближи со партнерот. Разговарајте викендов ако сакате работите да тргнат на добро. Вашите зборови можат да направат голема разлика.Овен
Работите ќе почнат да се движат со голема брзина за вас во понеделник и вторник, ќе ви се допадне тоа! Работите може

loading...
Loading...