Љубовен неделен хороскоп 07.09.-13.09.2015

Loading...

Љубовен неделен хороскоп 07.09.-13.09.2015Овен
Што е тоа што навистина го сакате? На почетокот на неделата обидете се да го дознаете осговорот на тоа прашање и насочете ја енергијата кон љубовта. Застанете и преиспитајте ги чувствата- може најдобро решение е промена?
Бик
Ќе бидете преполни со љубовна енергија на почетокот на неделата но тоа не затоа што така сте планирале. Напротив сте исклучително стабилни и сигурни во себе- во најмала рака знаете работите да ги гледате од повеќе агли.
Близнаци
Вие во понеделник ќе бидете грубо фрлени на земја, а вашите романтични идеи нема да бидат прифатени. Но, се ќе се промени од среда, ќе успеете да се изборите за тоа што го сакате. Во текот на викендот ќе бидете преплавени со емоции.

 
Рак
Голем предизвик за вас ќе биде поставувањето на рамнотежа меѓу деловниот и љубовниот живот, но немојте во никој случај да ја запоставите љубовта. Се е до приоритетите а љубовта треба да биде приоритет. Од среда до петок кажете се што ви лежи на срце.
Лав
Вие знаете што и кого сакате, особено на почетокот на неделата, но сепак имате премногу работа и малку се фокусирате на љубовта. Пуштете ги работите да се одвиваат сами по себе- тоа може да биде многу интересно. Во текот на викендот послушајте го својот внатрешен глас- има многу важна порака за вас.
Девица
Кога љубовта е во прашање ѕвездите ви се наклонети оваа недела, особено во понеделник, вторник и среда. Немојте да го одложувате состанокот за викенд, кога сте вака добро расположени. Доколку сте слободни внимавајте на романтичните ситуации на работа.

 
Вага
Немојте да бидете тажни на почетокот на неделата. Можно е да бидете сентиментални поради минатото, а оние кои се во врска ќе купат интересен подарок за саканата личност. Од среда се менуваат работите и се ќе се врти околу вас.
Скорпија
На самиот почеток на неделата испланирајте да поминете што е можно повеќе време со саканата личност. Се што сте планирале има голема шанса да се оствари. Очекувајте добар викенд.
Стрелец
Некои личности се чудни кога се обидуваат да ја докажат својата романтична странам а вашите манири на почетокот на неделата ќе ве однесат токму онаму каде што сакате. Од среда до петок ѕведите ве носат уште подалеку.

 
Jарец
Вие сакате признание а многу ви е слатко кога ќе го добиете од драга личност. Тоа ве чека на почетокот на неделата, кога романтичните гестови конечно ќе ви се исплатат. Цел ваш труд конечно ќе ви се врати.
Водолија
На почетокот на неделата малку ќе заглавите во своите романтични соништа но не бидете загрижени. Потрудете да ги исчистите заостанатите работи во љубовта.  Околу среда се ќе дојде на свое место и ќе заблескате во вистинското место.
Риби
Пријателите ќе ви понудат неочекуван љубовен совет на почетокот на неделата. Размислете за советот. Ако прифатите нема да погрешите. Од петок вашата енергија се обновува и подгответе се за забава.Овен
Што е тоа што навистина го сакате? На почетокот на неделата обидете се да го дознаете осговорот на тоа прашање и насочете ја енергијат

loading...
Loading...