Љубовен неделен хороскоп 31.08-06.09.2015

Loading...

Љубовен неделен хороскоп 31.08-06.09.2015 
Овен
Главната вест за вас оваа недела е во понеделник да заборавите на љубов ама за жал и целата недела ќе помине така. Но за време на викендот ќе поседувате неограничена моќ и шарм.
Бик
Понеделник е ден за нови љубовни почетоци. Бидете внимателни следните неколку дена. Од четврток па се до сабота ќе имате многу романтични денови.
Близнаци
Во понеделник ќе се занимавате со вообичаени работи но затоа во вторник и во среда ќе бидете опкружени со пријателите. Ви советуваме да бидете нежни кон својата љубовна карма. Кон крајот на неделата ќе бидете мудри ама и секси.

 
Рак
Направете добар план во понеделник на љубовен план и големи се шансите се да остварите. А кон средината на неделата очекувајте кавги со саканата личност. Но сепак останете позитивни се ќе се реши.
Лав
Ќе бидете исклучително секси и мудри оваа недела. Во понеделник смирено ќе размислувате за се. Во вторник и среда ќе заблескате со својот шарм. А сабота дефинитивно е вашиот ден.
Девица
Во понеделник организирајте се на социјален но и на љубовен план. Направете план и имајте забава со пријателите. Вторник и среда носат баланс меѓу вашите желби и можности.

 
Вага
Во понеделник ќе ви стане совршено јасно што ви кажува срцето веќе одамна. Вторник ќе ве врати во реалноста. Ќе се заљубите и викендот пред вас ќе биде романтичен.
Скорпија
Планирајте оваа недела да ви биде многу романтична, особено од четврток па до крајот. Ова ќе бидат целосно ваши денови. Ве очекуваат многу средби и убави моменти.
Стрелец
Понеделник е најлошиот можен ден за љубов оваа недела ама и четврток и петок. Но викендот носи позитивна енергија и добра забава. Уживајте.

 
Јарец
Оваа недела ќе сакате да навлезете малку подлабоко во својот љубовен живот- а ако тоа не го направите сега очекувајте лоши последици. Во понеделник ве очекува одлично дружење со пријателите. Кон крајот на неделата ќе имате одлични романтични идеи.
Водолија
Доколку сакате малку подлабоко да ги испитате своите чувства понеделник, петок и четврток се одлични денови за тоа. Побарајте помош од пријател и искрениот разговор многу ќе ви помогне.
Риби
Во понеделник ќе бидете подготвени да критикувате. Но почекајте вистински момент и кажете ги работите смирено. Бидете практични кога љубовта е во прашање во четврток и петок.
  
Овен
Главната вест за вас оваа недела е во понеделник да заборавите на љубов ама за жал и

loading...
Loading...