Љубовен неделен хороскоп за 28.10.2013-03.11.2013

Loading...

Вашиот љубовен хороскоп!Овен
Овните оваа недела ќе успеат да ја подобрат комуникацијата со партнерот со кој се во врска.  А односот од друга страна ќе биде многу позитивен. Некои слободни припадници можат да запознаат интересна личност на работното место.
Бик
Биковите оваа недела може да почувствуваат големо задоволство  од својата љубовна ситуација, било да се во врска или да се обидат да освојат некого. Зафатените повторно ќе почувствуваат приврзаност кон личноста со која се во врска.
Близнаци
Близнаците оваа недела ќе почнат да ја согледуваат реално ситуацијата. Па со партнерот ќе воспостават нормална комуникација. Слободните ќе бидат отворени за нови контакти.

 
Рак
Раковите оваа недела вложуваат повеќе емоции за љубовните односи, па односот со партнерот ќе стане попозитивен и со повеќе разбирање. Слободните се наоѓаат во период во кој ќе имаат повеќе контакти и дружења.
Лав
Лавовите оваа недела на рационален начин ќе размислуваат за својата емотивна ситуација. Недоразбирањата кои може да  ги имаат во врската лесно ќе се решат, а односот со партнерот ќе се подобрат.
Девица
Оваа недела Девиците може да чувствуваат емотивно задоволство, многу од нив ќе ги остварат своите љубовни желби, било да запознаат личност која им се допаѓа или пак да започнат нова врска. Оние што се во врска ќе чувствуваат поголема позитивна енергија.

Вага
Вагите оваа недела со партнерот може да бидат во мирни односи и нема да се откажат од своите ставови. Конфликтите ќе се намалат. Слободните ќе бидат склони кон претерано идеализирање на личноста која им се допаѓа.
Шкорпија
Шкорпиите оваа недела може да поминат многу време со пријателите. Може да запознаат една личност која ќе го привлече нивното внимание. Оние што се во врска одлично ќе се разбираат со партнерот.
Стрелец
Стрелците оваа недела може да се опуштат на емотивен план и со партнерот да воспостават подобра комуникација, а меѓусебните односи ќе одат во позитивен правец. Слободните ќе имаат шанса за нови познанства.

 
Јарец
Оваа недела Јарците ќе почувствуваат помали тензии во емотивната врска, а односите со партнерот ќе бидат полни со позитивни емоции. Слободните ќе запознаат некој посебен.
Водолија
Водолиите оваа недела со партнерот ќе остварат позитивна комуникација, конечно некој проблем ќе се реши. Слободните ќе имаат шанса за ново познанство.
Риби
Рибите оваа недела ќе бидат задоволни од својата емотивна ситуација. Зафатените припадници ќе бидат многу емотивни, а во врската ќе се чувствува стабилност. Слободните може да се заљубат и да започнат нова врска.Овен
Овните оваа недела ќе успеат да ја подобрат комуникацијата со партнерот со кој се во врска.  А односот од друга

loading...
Loading...