Темната страна на Џенифер Анистон

Прекрасната актерка и ѕвезда од серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон, многумина ја доживуваат како симпатична и фина жена, но гласините од снимањето на најновиот филм зборуваат нешто сосема поинакво. 
Имено, колегите од сетот во Кентаки каде се снима нејзиниот најнов филм тврдат дека актерката се однесува како размазена дива. Таа имала многу барања меѓу кои и тоа приколката која ја користела како гардеробер да биде сместена што подалеку од оние на другите актери. На сетот се вози во блиндирано комбе и не јаде заедно со другите актери бидејќи и „ се гади од нивната ефтина кантина.“ 
„Џенифер е навистина размазена и вообрзена. Многу сме разочарани од нејзиниот однос и навистина е тешка за соработка“ – изјавија новинарите кои го следат снимањето. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Прекрасната актерка и ѕвезда од серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон, многумина ја доживуваат како симпати

Пронајдете не на следниве мрежи: