ЛУДИЛО: Карлеуша без маица во кабриолет низ Белград

Поп дивата Јелена Карлеуша објавила фотографија која за само еден час доби огромен број лајкови.
Јелена за возење низ град одбрала интересен стајлинг, кој привлече големо внимание.

Поп дивата Јелена Карлеуша објавила фотографија која за само еден час доби огромен број лајкови.
Јелена за возење низ град одбрала интересе

Пронајдете не на следниве мрежи: