Мајли се појавила гола на забава!

Loading...

Мајли не се менува. Овој пат на една журка се појавила само во панталони, а наместо маичка имала само две точки на градите.На журката на Александар Ванг  по ревијата на Њујоршката модна недела сите очи биле вперени во Мајли.
На забавата дошла без маичка и градник, а брадавиците ги сокрила со украси.
Телото го намачкала со лосион со светки и под фотографијата која ја објавила на Инстаграм напишала дека не се работи за осип.
Исто така носела очила за сонце чии рамки биле направени од таблети. Од останатиот накит носела обетки во форма на канабис.
На следната страна погледнете ги фотографиите од забавата

 

На журката на Александар Ванг  по ревијата на Њујоршката модна недела сите очи биле вперени во Мајли.
На забавата дошла без маичка и г

loading...
Loading...