Мараја Кери толку се здебелила што едвај се движи

Loading...

Пејачката Мараја Кери привлекува внимание скоро екојдневно, глано поради стајлингот и килограмите кои никако да ги доведе во ред.Сѐ се искомплицирало откако Мараја на својот Инстаграм профил објавила фотографии однастапот во Њу Орлеанс. Пејачката едвај личи на себе.
Фановите биле шокирани.
Сѐ се искомплицирало откако Мараја на својот Инстаграм профил објавила фотографии однастапот во Њу Орлеанс. Пејачката едвај личи на себе.
Ф

loading...