Марк Закерберг им го честиташе Божиќ на сите, а еден Македонец ЌЕ ВЕ НАСМЕЕ ДО СОЛЗИ со коментарот

Loading...

Основачот на социјалната мрежа Марк Закерберг, ја постираше Божиќната честитка до корисниците на Фејсбук, а за неполни 15 минути доби десетици илјади лајкови на постот и илјадници коментари.Но, еден Македонец реши да му се заблагодари (како што бива работата).
Марк не може да се пожали дека корисниците од Македонија не се благодарни по овој коментар…
Но, еден Македонец реши да му се заблагодари (како што бива работата).
Марк не може да се пожали дека корисниците од Македонија не се благо

loading...
Loading...