Мажите од овие хороскопски знаци се НАЈШАРМАНТНИ, но и НАЈПРЕВРТЛИВИ!

Loading...

Да не се изненадите…Овен
Кога се работи за додворување, Овенот е директен и агресивен. што појак пристап, тоа подобро.
Тие сакаат да слушаат комплименти, сакаатда бидат најпривлечните особи на планетата.
Слободно можете да им се спротивставите, расправиите им се многу привлечни…
Тие се вљубуваат брзо, интензивно и со сето срце. Односот со нив е динамичен и страствен.
Но исто така лесно ја губат страста и заинтересираноста.
Веднаш бараат нов предизвик.

Лав
Харизматичен и желен за внимание. Лавот е многу самоуверен во своите способности. Сака да биде во центарот на вниманието.
Тој е одговорен во врска. Неизмерно е тврдоглав и не прифаќа пораз и неуспех.
Партнерките мора да ја сфатат нивната страст за успех и постојано да го поддржуваат.
Ако сакате да освоите Лав, тоа е тешка борба.Овен
Кога се работи за додворување, Овенот е директен и агресивен. што појак пристап, тоа подобро.
Тие сакаат да с

loading...