Медиумите во Македонија не пренесуваат. Полицијата брутална кон демонстрантите од МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА (видео)

Loading...

Ова што ќе го гледате го нема на ниедна телевизија и на ниеден портал, за жал. Македонија во пресрет на промената на Уставот и името тоне во информативна блокада каква што не се памети ни од времето на ТИТО. Погледајте и проценете сами дали ова не е важна вест!

Gepostet von Risto Mijakovski am Montag, 10. Dezember 2018

Gepostet von Dragan Ugrinovski am Montag, 10. Dezember 2018

Gepostet von Dragan Ugrinovski am Montag, 10. Dezember 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...