Меган Фокс проговори! Ова е мојата тајна…

Loading...

Убавата актерка Меган Фокс ја откри тајната за тоа како успева да биде најсекси женаМеган Фокс користи само вода и јаболков оцет за да си го прочисти целиот организам.
„Кај жените чие тело задржува вода, јаболковиот оцет со вода помага брзо да се ослободат од неа. Не сум многу по диетите и вежбањето, затоа што сум мрзлива и сум страсна обожавателка на слаткото, па затоа морам да го прочистувам организмот понекогаш, поради количеството шеќер кое го внесувам„ – изјавува таа.Меган Фокс користи само вода и јаболков оцет за да си го прочисти целиот организам.
„Кај жените чие тело задржува вода, јаболков

loading...
Loading...