Мицковски и Гога во Брисел, фаците на сликата не ни делуваат баш најсреќни

Loading...

Само краток коментар, оти една слика е илјада зборови, нели?
Се разбира ПРот и пропагандата од црно прават бело и обратно. Но ако се гледа по сликата, по гестикулацијата и по фаците на Мицко и неговата „надпартиска“ кандидатка не си поминале баш најдобро.
Па сепак оставаме на вас да пресечете. Нашата ценета публика го има последниот збор.
Повеќе за Гордана Силјановска ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...