Мицковски си има совршен кандидат – за криење зад него, а божем не е партиски, значи да нема вина

Loading...

Тоа е себичната намера на Мицковски, по поразот на претседателските избори да каже дека во прашање бил надпартиски кандидат кој нема врска со партијата. Можеби затоа и Гога дава така либерални, да не речеме антивмровски изјави и тоа на кило.
Па сепак Мицко си ја промовира неговата Гога. Велиме негова оти на ВМРО сигурно не е, а и самата Гога си се огради од „небањатите“. Еве дел од реакциите, што заборавиле да ги избришат неговите ботови. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...