Милан Калиниќ им прати порака на сите кои се плашат од ладното време

Актерот и водител Милан Калиниќ редовно ги засмејува своите фанови на Инстаграм, а сега им прати порака на сите кои се плашат од ладното време. 
Тој на Инстаграм објави интересно видео од местото каде е отиден на скијање и на тој начин ги воодушеви своите следачи.
Тој испеа песна за сите кои се плашат од ладното и планината.

 
Bože,ko sve skija danas
A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on Dec 15, 2017 at 1:45am PST

 
Тој на Инстаграм објави интересно видео од местото каде е отиден на скијање и на тој начин ги воодушеви своите следачи.
Тој

Пронајдете не на следниве мрежи: