Милица Тодоровиќ мака мачи со килограмите

Loading...

Популарната пејачка, Милица Тодоровиќ по се изгледа покачила некој килограм повеќе, а за разилка од нејзините колешки таа не користи фотошоп и слични алатки за разубавување.Таа на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која очигледно е многу уморна, малку здебелена и без тронка шминка.
„Свежа“ сум, се пошегува таа, а обожавателите одма и препораачаа добро да се отспие бидејќи и тоа како и бил потребен одмор.
Таа на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која очигледно е многу уморна, малку здебелена и без тронка шминка.
„Свежа&l

loading...