„Многу сум возбуден“: Жељко откри на кого личат близначките!

Loading...

Поп пејачот Жељко Јоксимовиќ вчера стана татко на близначки. Тој за медиумите откри на кого личат девојчињата, признава дека е возбуден и тоа дека не спиел цела ноќ.-Уморен сум. Не спиев цела ноќ, никој од нас не спиеше… Имињата ги избравме заедно со Јована и долго размислувавме. Девојчињата личат на Јована и среќен сум поради тоа. Одам сега кај нив, многу сум возбуден. Коста исто така и тој не спиеше, открива Жељко за српски Блиц.
-Се уште никој не ми ја искина маицата, но ќе биде и тоа. Ќе ви јавам кога ќе биде славењето да дојдете, кажал пејачот еуфорично.-Уморен сум. Не спиев цела ноќ, никој од нас не спиеше… Имињата ги избравме заедно со Јована и долго размислувавме. Девојчињата личат

loading...